Nocny turniej piłki nożnej 2018 [FOTO]

Kompleks boisk Orlik w nocy z 21 na 22 lipca był miejscem rozgrywania corocznego „Nocnego Turnieju Piłki Nożnej”. W tym roku zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że na kilka dni przed rozpoczęciem rozgrywek organizatorzy nie przyjmowali już chętnych zespołów.

Ostatecznie na starcie rywalizacji stanęło 8 zespołów: Fanatcy Piłki, Kania Rijos, Bez Nazwy, Ekipa Remontowa, Niebieskie Diabły, Reprezentacja Polski w Badmintona, % Team, Koty. Turniej rozegrano systemem grupowym (Grupa A i B) po 4 zespoły w każdej grupie. Z grupy awansowały 2 zespoły, które automatycznie przeszły do półfinałów.

Pierwsze cztery miejsca klasyfikacji końcowej wyglądały następująco:
1. % Team (kpt. P. Kowalczyk)
2. Koty (kpt. D.Wysocki)
3. Fanatycy Piłki (kpt. P. Zaborowski)
4. Bez Nazwy (kpt. Ł. Gorgol)

Organizatorzy ufundowali pamiątkowe puchary dla pierwszych trzech zespołów. Oprócz tego, ufundowano statuetki dla najlepszego bramkarza i zawodnika.
Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Łukasz Pietras a zawodnikiem – Michał Leszczyński.

Podczas turnieju drużyny miały zagwarantowaną wodę.
Turniej był bardzo udany, wysoki poziom sportowy zaskoczył organizatorów. Dopisali także kibice, którzy licznie stawili się na obiekcie, aby dopingować swoje ulubione zespoły. Ponad 100 osób tej nocy pasjonowało się żywo piłką nożną. Nadmienić trzeba, że w turnieju udział wzięło wielu zawodników ze Szczecinka, Barwic, a nawet z Koszalina.

Organizatorem Turnieju było Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie. Za prawidłowy przebieg imprezy odpowiadali animatorzy: Piotr Gałka i Paweł Gorgol, przy wsparciu Jana Jeszka.

Wszystkim uczestnikom oraz publiczności dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!

Foto. Urząd Miejski w Bornem Sulinowie

Wasze komentarze

avatar