Turniej o Puchar Wójta Gminy Szczecinek

14 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Gwdzie Wielkiej odbył się już IX Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Szczecinek, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Gwda Wielka. Turniej ten miał charakter otwarty, więc udział w nim mógł wziąć każdy.

Przygotowanych zostało aż 10 kategorii, trzy kategorie dla dzieci, trzy kategorie gier podwójnych i cztery kategorie gier pojedynczych z podziałem na stopień zaawansowania zawodnika.

W rozgrywkach uczestniczyło ok. 50 zawodników (z Polanowa, Koszalina, Jastrowia, Sulęcina, Olsztyna, Szczecinka oraz z Gwdy Wielkiej), którzy stoczyli blisko 100 pojedynków.

UKS Gwdę Wielką reprezentowała grupa 11 osobowa, której udało się wywalczyć 21 medali z czego: 5 złotych, 8 srebrnych i 8 brązowych.

Wyniki turnieju:

Kategoria mikst:

  1. Paulina Majtka/ Mateusz Ryk (Polanów)
  2. Paulina Szczepańska/ Michał Kurek (UKS Gwda Wielka)
  3. Magdalena Dorożalska/ Tadeusz Jakimiec (UKS Gwda Wielka)

Kategoria Radosny Amator:

  1. Jacek Zawiślak (Koszalin)
  2. Paweł Cieśla (Polanów)
  3. Bogumił Badurak (Polanów)

Kategoria singiel kobiet:

  1. Paulina Szczepańska (UKS Gwda Wielka)
  2. Paulina Majtka (Polanów)
  3. Magdalena Dorożalska (UKS Gwda Wielka)

Kategoria singiel mężczyzn A:

  1. Mateusz Ryk (Polanów)
  2. Dariusz Schmidt (UKS Gwda Wielka)
  3. Tadeusz Jakimiec (UKS Gwda Wielka)

Kategoria singiel mężczyzn B:

  1. Fabian Ziemnicki (UKS Gwda Wielka)
  2. Michał Kurek (UKS Gwda Wielka)
  3. Maciej Zabuski (UKS Gwda Wielka)

Kategoria debel B:

  1. Kacper Kurek/ Łukasz Chudziński (UKS Gwda Wielka/SKB Badminton4all)
  2. Paweł Cieśla/ Bogumił Badurak (Polanów)
  3. Paulina Szczepańska/ Weronika Aleksandrowicz (UKS Gwda Wielka/SKB Badminton4all)

Kategoria debel A:

  1. Piotr Kozioł/ Dariusz Schmidt (UKS Gwda Wielka)
  2. Tadeusz Jakiemiec/Michał Kurek (UKS Gwda Wielka)
  3. Fabian Ziemnicki/Maciej Zabuski (UKS Gwda Wielka)

Kategoria dzieci U15:

  1. Łukasz Chudziński (SKB Badminton4all)
  2. Kacper Kurek (UKS Gwda Wielka)
  3. Zuzanna Pepka (WSSG Jastrowie)

Kategoria dzieci U13:

  1. Alan Sudakowski (SKB Badminton4all)
  2. Weronika Aleksandrowicz (SKB Badminton4all)
  3. Kacper Pepka (WSSG Jastrowie)

Kategoria dzieci U9:

  1. Fabian Sudakowski (SKB Badminton4all)
  2. Zuzia Kurek (UKS Gwda Wielka)
  3. Bartek Gritzman (Szczecinek)

Piotr Rozmus

 




Wasze komentarze

Bądź pierwszy!

avatar